Sigorta İhtiyaçlarınız için Bizi Arayın 0212 232 48 30
Acil Sağlık Sigortası

Siz değerli CardFinans müşterilerinin; ani bir hastalık, kaza veya yaralanma sonucu meydana gelen ve hastanenin acil servisinde müdahale edilmediği hallerde sigortalının hayatını tehlikeye sokan durumlarda tıbbi müdahale, teşhis, tedavi ve ameliyat masraflarını teminat limitleri dahilinde güvence altına alan bir sağlık sigortasıdır.

ÜRÜN TEMİNATLARI

  • Acil sağlık vakaları sonucu gerçekleşecek ameliyat, hastane tedavi ve yoğun bakım masrafları teminat limitleri dahilinde Sompo Japan Sigorta tarafından karşılanmaktadır.
  • Karşılaşabileceğiniz acil sağlık vakalarında ambulans hizmetlerinden 1 sene boyunca sınırsız olarak faydalanabilirsiniz.
  • Her türlü sağlık sorunlarınız için 7 gün 24 saat telefon yoluyla uzman hekimler tarafından tıbbi danışmanlık hizmeti verilmektedir.Bu teminattan güvence süresi boyunca sınırsız olarak faydalanabilirsiniz.
  • 54 ilde bulunan toplam 1650 anlaşmalı kurumda %5 ile %40 arasında değişen oranlarda indirim avantajlarından ve hem sağlık harcamalarında hem de ilaç-kozmetik ürünleri taleplerinizde anlaşmalı kurumlarda özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

"CardFinans Acil Sağlık Sigortası'ndan Kimler Yararlanabilir?

Ürünümüzden 18-50 yaş aralığındaki kişiler yararlanabilmektedir.

  • ÜRÜN AVANTAJLARI

Ürünümüzü satın aldığınızda tarafınıza poliçenizin ekinde gönderilecektir olan kişiye özel kart ile üye sağlık kuruluşlarının sağlamış olduğu indirimler ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bu ürün bir sağlık sigortası olduğundan kaza şartı aranmamaktadır. Tek aranan koşul olayın acil sağlık durumunu içermesidir.

4 adet ek karta kadar ürün kapsamı genişletilebilir.Ürün ek kart (aile) kapsamı olarak satın alındıktan sonra en fazla 3 adet ek kart daha güvence altına alınabilir. Her ek kart için aylık prim bedeline (+ 4 ) TL eklenecek olup bunun karşılığında ortak teminat limiti 2.500 TL artırılarak genişleyecektir. Teminat 20.000 TL’ye kadar artırılabilir.

 

Teminat ve prim tablosu:

 

Teminatlar (TL)

Ana Kart Ek Kart + Aile Kapsamı

Acil Sağlık Sigortası

12.500 15.000

Ameliyat

12.500 (Ana kart + Ek kart toplam ortak limit)

Hastane Tedavi

12.500 15.000

Acil Ambulans

VAR VAR

Yoğun Bakım

12.500 15.000

Tıbbi Danışmanlık

VAR VAR

Sağlıkta Avantajlar Dünyası

Sağlıkta Avantajlar Dünyası; 54 ilde bulunan toplam 1600’ü aşkın anlaşmalı kurumda %5 ile %40 arasında değişen oranlarda indirim avantajı sağlamaktadır.

Not: Teminatlar ve limitler poliçenize bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ekspres Net Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. - www.expresnet.com - Copyright © 2013
© Copyright 2011 Tüm hakları saklıdır .Tasarım ve Yazılım hangiacente.com tarafından hazırlanmıştır.